Az eredmények dátum szerint csökkenő sorrendben jelennek meg az oldalon. Ha csak egy adott tantárgy versenyeredményeit szeretné látni akkor kattintson a szűrésre.
2024.04.27. - Balatonboglár
Osztály: 4/c
Tanuló(k): Balogh Réka Zselyke
2024.04.27. - Balatonboglár
Osztály: 1/c
Tanuló(k): Budai Mihály
2024.04.22. - Albertirsa
Osztály: 7/i
Tanuló(k): Bartalos Olivér
2024.04.22. - Albertirsa
Osztály: 4/c
Tanuló(k): Benczi László
2024.04.22. - Albertirsa
Osztály: 5/m
Tanuló(k): Fehér István
2024.04.22. - Albertirsa
Osztály: 8/m
Tanuló(k): Mihály Péter
2024.04.22. - Albertirsa
Osztály: vegyesen/II. korcsoport fiú
Tanuló(k): Benczi László 4.c
Dabis Zoltán Olivér 3.a
Fehér Ádám 4.c
Kiss Ádám Zoltán 4.c
Kiss Vilmos Örs 4.b
Bretus Botond 4.c
2024.04.22. - Albertirsa
Osztály: vegyesen/II. korcsoport lány
Tanuló(k): Balogh Réka Zselyke 4.c
Budavári Alíz 4.a
Hörömpő Gitta 4.c
Budai Hédi 4.c
Pataki Anna 3.b
Jakab Fanni 4.c
2024.04.22. - Albertirsa
Osztály: vegyesen/III. korcsoport lány
Tanuló(k): Bartalos Jázmin 6.a
Budai Bodza 6.m
Kemenár Evelin 6.a
Kiss Noémi Virág 6.b
Mohácsi Tímea 5.a
Radnóti Lilla 5.i
2024.04.22. - Albertirsa
Osztály: vegyesen/III. korcsoport fiú
Tanuló(k): Árpás Noel 5.b
Bozsik-Zakar Tamás 6.m
Fehér István 5.m
Sánta Csongor 6.m
Vecseri Brendon 5.b
2024.04.22. - Albertirsa
Osztály: vegyesen/IV. korcsoport lány
Tanuló(k): Durkó Luca 8.m
Kalmár Kira 7.c
Konrád Kira 8.m
Nyitrai Nóra 8.m
Perjési- Szabó Noémi 7.m
Tótin Vanda 7.m
2024.04.22. - Albertirsa
Osztály: vegyesen/IV. korcsoport fiú
Tanuló(k): Bartalos Olivér 7.i
Vecsernyés Zsolt 7.i
Hegedűs Áron 7.i
Mihály Péter 8.m
Pál Balázs 8.i
Tehenes Máté 8.i
2024.04.20. - Jászkarajenő
Osztály: 6/m
Tanuló(k): Ecser Mátyás
2024.04.20. - Jászkarajenő
Osztály: 8/m
Tanuló(k): Mótyán Petra
2024.04.20. - Jászkarajenő
Osztály: 8/m
Tanuló(k): Mótyán Petra
2024.04.19. - Cegléd
Osztály: 2/a
Tanuló(k): Ágoston Sándor János
Felkészítő(k): Ágostonné Földi Tünde (szülő)
2024.04.19. - Cegléd
Osztály: 4/d
Tanuló(k): Rónai Dóra Adrienn
Felkészítő(k): Ozsgyáni Mihály
2024.04.19. - Kolozsvár
Osztály: 7/a
Tanuló(k): Budai Milán
2024.04.14. - Nagykőrös
Osztály: 1/a
Tanuló(k): Csikai Milán
2024.04.14. - Nagykőrös
Osztály: 1/b
Tanuló(k): Csikai Viktor
2024.04.14. - Nagykőrös
Osztály: 1/b
Tanuló(k): Gál Csaba
2024.04.14. - Martfű
Osztály: 4/c
Tanuló(k): Balogh Réka
2024.04.14. - Martfű
Osztály: 4/c
Tanuló(k): Balogh Réka
2024.04.14. - Martfű
Osztály: 4/c
Tanuló(k): Budai Hédi
2024.04.14. - Martfű
Osztály: 6/m
Tanuló(k): Budai Bodza
2024.04.14. - Martfű
Osztály: 6/m
Tanuló(k): Budai Bodza
2024.03.30. - Dorog
Osztály: 7/a
Tanuló(k): Budai Milán
2024.03.27. - Isaszeg
Osztály: 6/m
Tanuló(k): Perjési Emese
Felkészítő(k): Jónásné Szlávik Éva
2024.03.27. - Isaszeg
Osztály: 6/i
Tanuló(k): Móricz Lelle
Felkészítő(k): Szecsiné Túri Ibolya
2024.03.27. - Isaszeg
Osztály: 8/i
Tanuló(k): Pusztai Boglárka
Felkészítő(k): Békésiné Tóth Erika
2024.03.27. - Isaszeg
Osztály: 8/i
Tanuló(k): Nagy Noémi
Felkészítő(k): Békésiné Tóth Erika
2024.03.27. - Nagykőrös
Osztály: vegyesen
Tanuló(k): Bata Erika
Felkészítő(k): Kőmívesné Szalisznyó Angéla
2024.03.27. - Nagykőrös
Tanuló(k): Ványi Bence
Felkészítő(k): Kőmívesné Szalisznyó Angéla
2024.03.27. - Nagykőrös
Tanuló(k): Turi Petra
Felkészítő(k): Német Nóra
2024.03.27. - Nagykőrös
Tanuló(k): Bátori Dorina
Felkészítő(k): Bezzegné Kispéter Andrea
2024.03.27. - Nagykőrös
Tanuló(k): Shakarneh Jaber
Felkészítő(k): Kássáné Göndör Andrea
2024.03.20. - Csongrád
Osztály: 6/a
Tanuló(k): Mányoki Edvárd
2024.03.03. - Kecskemét
Osztály: 1/a
Tanuló(k): Csikai Milán
2024.03.03. - Kecskemét
Osztály: 1/b
Tanuló(k): Gál Csaba
2024.03.03. - Kecskemét
Osztály: 1/b
Tanuló(k): Csikai Viktor
2024.03.03. - Inárcs
Osztály: 5/m
Tanuló(k): Rafael Sándor
2024.03.03. - Inárcs
Osztály: 6/a
Tanuló(k): Szemerédi Mihály
2024.02.07. - Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Osztály: 8/i
Tanuló(k): Pusztai Boglárka
Felkészítő(k): Békésiné Tóth Erika
2024.02.04. - Budapest
Osztály: 5/m
Tanuló(k): Rafel Sándor
Felkészítő(k): Pap Attila és Pap Ferenc
2024.02.04. - Budapest
Osztály: 6/a
Tanuló(k): Szemerédi Mihály
Felkészítő(k): Pap Attila és Pap Ferenc
2024.02.04. - Budapest
Osztály: 7/a
Tanuló(k): Budai Milán
Felkészítő(k): Pap Attila és Pap Ferenc
2024.01.27. - Százhalombatta
Osztály: vegyesen
Tanuló(k): Balogh Réka 4.c -50 m mellúszás 20.hely, 50 m gyorsúszás 25.hely
Szeleczki Dóra 6.m -100 m gyorsúszás 7.hely, 100 m hátúszás 6. hely
Bakosi Balázs 7.c - 100 m hátúszás 5. hely, 100 m gyorsúszás 13.hely
Ehrlich Rezső 8.m - 100 m gyorsúszás 4. hely
Zsolnai Marcell 8.i - 100 m hátúszás 2. hely
Bojer Ádám 8.m - 100 m mellúszás 1.hely - országos döntőbe jutott!
4x50 m gyorsváltó 1. hely - országos döntőbe jutottak!
CSAPATTAGOK:
Bakosi Balázs
Bojer Ádám
Ehrlich Rezső
Zsolnai Marcell
2024.01.13. - Érd
Osztály: 6/a
Tanuló(k): Szemerédi Mihály
2023.12.10. - Budapest
Osztály: 3
Tanuló(k): Kedves Aisa
2018.04.13. - Tápiószentmárton
Osztály: 5/m
Tanuló(k): Antoni Benjámin
2018.04.11. - Bp.
Osztály: 8/m
Tanuló(k): Tóth Eszter
Felkészítő(k): Verebélyi Csilla
2016.11.28. - Kossuth Lajos Gimnázium
Osztály: 8/m
Tanuló(k): Szilágyi Máté
Felkészítő(k): Verebélyi Csilla
2016.11.28. - Kossuth Lajos Gimnázium
Osztály: 8/m
Tanuló(k): Szepesi Tibor
Felkészítő(k): Verebélyi Csilla
2016.03.18. - Cegléd
Osztály: 2
Tanuló(k): 1-2. évfolyam
II. helyezett Állatok királynője (Várkonyi iskola 2.m osztálya)
III. helyezett Természetvédők (Várkonyi iskola 2.a osztálya)
Különdíj a legszebb munkadarabért: Bagoly csapata (Várkonyi iskola 1.m)
3-4. évfolyam
II. helyezett Tengeralattjárók (Várkonyi iskola 4. a osztálya)
Különdíj a legszebb munkadarabért: Állatbarátok (Várkonyi iskola
3.b osztálya)
5. évfolyam
I. helyezett Cápák csapata (Várkonyi iskola 5.a osztálya)
Felkészítő(k): Környezetvédelmi munkacsoport
2016.03.09. - Cegléd
Tanuló(k): Egressi Lara
Felkészítő(k): Jónásné Szlávik Éva
2016.03.09. - Cegléd
Tanuló(k): Sárik Barnabás
Felkészítő(k): Békésiné Tóth Erika
2016.02.19. - Budapest
Osztály: 3/m
Tanuló(k): Nagy Levente
Felkészítő(k): Dr. Surányi Dezsőné
2016.02.19. - Budapest
Osztály: 6/m
Tanuló(k): Tóth Eszter
Felkészítő(k): Verebély Csilla
2016.02.19. - Budapest
Osztály: 2/i
Tanuló(k): Molnár Bence
Felkészítő(k): Dr. Surányi Dezsőné
2016.02.19. - Budapest
Osztály: 3/m
Tanuló(k): Nagy Levente
Felkészítő(k): Dr. Surányi Dezsőné